ÇEKVA ÇORUM EVİ

Geçen hafta Cumartesi günü İstanbul’da ÇEKVA (Çorum Eğitim ve Kültür Vakfı) üyeleri olarak biraraya geldik ve Vakfımızın satın aldığı yeni dairesinin “ÇEKVA ÇORUM EVİ” olarak kullanılmak üzere açılışını coşkuyla kutladık. Sayın Valimiz Atıl Üzelgün’ün ve Belediye Başkanımız Ömer Abuhanoğlu’nun seçimler nedeniyle Çorum’dan ayrılmadıklarını ve iyi dileklerini belirten mesajları katılanlardan büyük alkış aldı.

Vakfımızın yedi yıla yakın bir süreden beri kiraladığı yerden kendi dairesine geçmesi aşağıdaki isimleri verilenhemşehrilerimizin, dostlarımızın ve kuruluşun maddi destekleri ile mümkün olmuştur;

HAYDAR ALİ ÖZTAŞ

FEYZULLAH KIYILIK

AHMET HAMOĞLU

MUSTAFA KALELİOĞLU

AYDOĞAN SEMİZER

SALİH KARAHAN

YILMAZ KIZILIRMAK

AHMET SAMSUNLU

HATAP GIDA SAN. VE TİC.A.Ş.

İLHAN ÇENESİZ

OSMAN SABUNCU

SELMAN BİLAL

ÜLKER-HİLMİ SABUNCU

ŞÜKRÜ AYDOĞANOĞLU

AHMET KIŞ

ASUMAN-TURAN ILGAZ

DURAN LEBLEBİCİ

HURİYE ESKİN

KEMAL POYRAZ

NEDRET-SABİT VELİDEDEOĞLU

SADIK-HÜLYA ÖZGÜR

SEMA-YALÇIN BENDERLİ

ABDULLAH BİLAL

AHMET ÇÖREKÇİ

AHMET ÖZTAŞ

ALAATTİN ŞİMŞEK

ALİ OSMAN ŞAHİN

ASLAN ÖZTAŞ

AZADE EKER

BAHATTİN BAŞ

BELMA-MUSTAFA TÜTÜNCÜ

CEMAL-KEMAL KAPISIZ

FERİT DEDEBAŞ

HASAN KURT

İSMET-SALİM AKAYDIN

İSMET ÇENESİZ

İSMET TANDOĞAN

KADİR DEMİRER

KENAN ORHON

NİHAL-NEJAT BERKAY

MEHMET ÇAPA

MEHMET KARAFAKİOĞLU

MERAL SEYDİM

MURAT KARAMAN

MUSTAFA UNCUOĞLU

MÜFİT KALELİOĞLU

ÖMER DERİNDERE

RAGIP ENBİYAOĞLU

SÜNDÜZ-MEHMET ERSOY

TEOMAN ÖTGÜR

TÜLİNAY-RAFET MERİÇ

TÜRKAN İNANKUR

Yaptıkları bu katkılardan dolayı vakfımızı her zaman destekleyen bu hayırseverlere ÇEKVA olarak minnettarız ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eğitimlerine destek verdiğimiz gençler ve bilhassa İstanbul’da yaşayan Çorumlular, sıcak bir yuvaya ve ÇORUM EVİ’ne kavuşmanın mutluluğu içindeler.

Toplantıda bir konuşma yapan hemşehrimiz ve Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyılık bu dairenin alınmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu fakat bu netilikli bir Vakıf için küçük olduğunu belirtti ve yeterli olabilmesi için yan dairenin satın alınmasını önerdi ve kendisinin önemli bir destek sağlayacağına söz verdi. Bize bugüne kadar katkı sağlayanların bu olumlu öneriyi de destekleyeceklerini ümit ediyorum.

Bir defa daha bu hayırsevere teşekkür ediyor, aileleri tarafından isimlerine bağış yapılmış bulunan ve şu anda hayatta olmayanlara rahmet diliyorum.

İstanbul